Pneumatyka dla przemysłu medycznego

Pneumatyka dla przemysłu medycznego Oferujemy profesjonalne wyposażenie pneumatyczne, w które zaopatrujemy laboratoria, szpitale, gabinety stomatologiczne czy producentów sprzętu medycznego. W naszej ofercie znajdziesz zatem:
1. Przewód mleczny do przetłaczania produktów spożywczych, tłustych, wody pitnej czy innych substancji, co do których istnieje zasadność użycia wysokiej jakości węży przemysłowych. Posiadamy przewody do produktów sypkich, płynów, różnego rodzaju chemii.
2. Złącza i szybkozłącza wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, które mogą mieć formę kołnierzową jak i gwintowaną. Posiadamy złączki do przewodów jak i innych elementów i urządzeń. Nasze złącze może mieć formę czówrnika, kolanka, nypla, mufy, nakrętki, przedłużki, śrubunka itd.
3. Manometry tarczowe i cyfrowe do pomiarów wartości ciśnienia. Manometr ciśnienia, nadciśnienia i podciśnienia stosowany jest w wielu maszynach medycznych, układach instalacyjnych, laboratoriach itd. Posiadamy manometry nierdzewne radialne i axialne, które doskonale sprawdzą się w rozwiązaniach stricte farmaceutycznych, technice szpitalnej itd.
Te i inne produkty zamówisz w naszej hurtowni pneumatycznej, która obsługuje firmy różnych branż. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych!

Szczegóły strony www.pneumat.com.pl:

Podlinkuj stronę www.pneumat.com.pl:

Pneumatyka dla przemysłu medycznego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: